Využite moje služby a presvedčím Vás, že to bola správna investícia.

 

Ponuka služieb:

 • Home staging
 • Redizajn
 • Dekorovanie
 • Interiérový dizajn
 • Profesionálne fotenie nehnuteľností
 • Rekonštrukcie na kľúč

 

Home staging

Home stagin je služba, ktorá sa využíva pred predajom a prenájmom nehnuteľností.

Čo je Home staging ?

Home staging je služba, ktorá vznikla už v 70. rokoch v Spojených štátoch a postupne sa rozšírila  do Európy aj ostatných častí sveta. Na Slovensku je to zatiaľ relatívne nová služba, ktorá si pomaličky hľadá svoje miesto na realitnom trhu.

Je to odborná úprava interiéru, jeho vydekorovanie a profesionálne nafotenie pred zverejnením inzercie na realitných portáloch.

Cieľom tejto služby je dosiahnuť, aby  nehnuteľnosť bola atraktívna a aby sa predala alebo prenajala v čo najkratšom čase a za čo najvyššiu cenu.

Home staging je investícia, ktorá sa vám vráti vo forme vyššieho zisku.

Z vlastnej skúsenosti viem, že  majitelia nehnuteľností, ktorí využili moje  služby, boli nadšení z predaja v krátkom čase a za plnú cenu.

Väčšina ľudí si nedokáže reálne  predstaviť aký efekt  vytvorí premyslené rozmiestnenie nábytku a správne zvolené doplnky v interiéri.

V home stagingu využívam  bohaté skúsenosti z interiérového dizajnu,  zmysel pre detail a farebné ladenie interiéru.  S použitím existujúceho nábytku vytváram atraktívny priestor pre kupujúcich alebo nájomcov.

Po obhliadke nehnuteľnosti Vám pripravím krátku prezentáciu ako  a v akom rozsahu by som navrhovala upraviť konkrétny byt alebo dom. Môže sa jednať  o malé úpravy  bytu alebo domu a jeho vydekorovanie doplnkami, alebo môže ísť o väčšie rekonštrukčné a dispozičné zmeny, kde Vám  ponúknem komplexný servis od stavebných prác až po konečné dekorovanie interiéru.

 

V rámci home st. poskytujem:

 • úvodnú konzultáciu a obhliadku bytu alebo domu
 • návrh interiérových úprav, výber nábytku a doplnkov
 • vypracovanie cenovej ponuky
 • prenájom alebo nákup nábytku a potrebných dekorácií
 • naaranžovanie interiéru
 • nafotenie profesionálnych fotografií

Priebeh home stagingu:

 • naplánovanie termínu a rozsah úprav
 • zabezpečenie drobných stavebných úprav ako maľovanie, oprava podláh, osvetlenia apod.
 • dispozičné úpravy s využitím existujúceho nábytku
 • prenájom nábytku, doplnkov a dekorácií
 • naaranžovanie interiéru
 • nafotenie a úprava profesionálnych fotografií

 

Redizajn interiéru

Chcete zmeniť vzhľad Vášho domova?

Redizajn interiéru je veľmi podobný home stagingu a jeho cieľom je zatraktívniť byt alebo dom pre jeho stávajúceho majiteľa. Cieľom redizajnu je vytvoriť  útulný domov pre majiteľov.

Niekedy stačí zmeniť iba pár drobností, aby sa priestor zmenil na  nepoznanie. Dá sa pracovať s už existujúcim nábytkom a zariadením, ktorý sa upraví novými doplnkami, farbami, vzormi, ktoré vdýchnu priestoru nový život – uskutoční sa tzv. REDIZAJN.

Je to najjednoduchší spôsob úpravy interiéru, kedy sa dá za krátky čas bez stavebných zásahov, dosiahnuť radikálna zmena priestoru.

 

Dekorovanie

… bytové doplnky a dekorácie dotvárajú naše bývanie,  dodávajú interiéru  štýl, iskru, eleganciu a bez nich si svoje bývanie dnes už nevieme ani predstaviť …

Dekoračné predmety dokážu zmeniť vzhľad celého interiéru a zvýrazniť jeho prednosti. Správnym výberom doplnkov, osvetlenia, dekoračných predmetov, ale aj umeleckými dielami alebo kvetinami dokážeme v byte alebo dome navodiť tú pravú atmosféru. Cieľom je zmeniť chladný a neosobný priestor na útulný domov.

Všetko čo nás obklopuje na nás pôsobí a je dôležité, aby sme sa vo svojom domove cítili príjemne, bezpečne a bol pre nás útočiskom pred tým hektickým svetom za našimi dverami. Tu si potrebujeme oddýchnuť, načerpať nové sily a stráviť príjemné chvíle so svojou rodinou. A k tomu potrebujeme ten pravý domov, ktorý Vám rada dotvorím podľa Vašich predstáv.

 

Interiérový dizajn

Kúpili ste  si novú nehnuteľnosť a vôbec  si  neviete predstaviť  ako si ju  zariadiť ?

Interiérovému dizajnu sa venujem už veľa rokov a svoje skúsenosti a kreativitu by som rada využila a pomohla Vám nájsť to pravé riešenie pre Vaše nové bývanie.

Pri riešení dispozície nového bytu alebo domu sa musíte v prvom rade zamyslieť, čo vlastne od nového bývania očakávate. Popri dispozičnom riešení je dôležité nájsť ten pravý štýl a farebnosť interiéru pre Vašu rodinu. Váš nový domov by mal byť funkčný, praktický a v čo najväčšej  miere akceptovať Vaše predstavy a požiadavky. Je dôležité aby ste sa doma cítili príjemne a pohodlne. Keď dokážeme spolu doladiť všetky tieto predstavy a požiadavky, vznikne útulný domov, ktorý vystihuje ľudí ktorí v ňom žijú.

 

Rekonštrukcie

Kúpili ste  si novú nehnuteľnosť ktorá potrebuje rekonštrukciu? Neviete ako na to? Stačí keď máte o Vašom novom bývaní predstavu. Veľmi rada Vám  pripravím všetko potrebné od návrhu interiéru až po konečné zariadenie a doladenie Vášho nového bývania.