Myslím, že nie je vôbec dôležité či máte v pláne zariadiť si Vaše prvé bývanie v novom byte,  rodinnom dome alebo či pôjde o rekonštrukciu  .

Na samom začiatku je však dôležité sa zamyslieť čo od Vášho nového bývania očakávate.  Interiér by mal byť funkčný a praktický. Mal by byť  riešený tak aby vám uľahčoval život a nie naopak. Tiež by  mal  akceptovať  v čo najväčšiej miere predstavy, požiadavky  a zvyklosti všetkých členov domácnosti.

V dnešnom uponáhľanom svete je dôležité vytvoriť si  domov kde sa budete cítiť príjemne a bezpečne. Nový domov by Vás mal upokojovať, inšpirovať a dobíjať potrebnou energiou a v neposlednom rade by mal byť pre všetkých členov domácnosti útočiskom aj oázou pokoja.

Na všetky tieto aspekty je treba myslieť už pri riešení dispozície priestorov. Je potrebné sa tiež  zamyslieť nad kombináciou  podlahových krytín, nad povrchovou úpravou stien, zvoliť si správne štýl nábytku a textílií, farebnosť v interiéru. A nakoniec treba doladiť Vaše nové bývanie doplnkami ako sú kvety, umelecké predmety, obrazy, koberce, ktoré budú ako ” šperky k sviatočným šatám  ” aby bol výsledok dokonalý.

Na tejto Vašej ceste by som Vám rada pomohla nájsť to pravé riešenie a spolu s  vami tak splnila  ” Vaše predstavy a sny o krásnom a inšpiratívnom bývaní ”.